Zakład kamieniarski StoneGranit

Pierwotnie nasza zakład kamieniarski zajmowała się skądaniem nagrobków z gotowych elementów.

Zakład kamieniarski
Zakład kamieniarski

Z biegiem lat i rozrostem parku maszynowego oraz zdobytym doświadczeniem na wielu setkach realizacji. Poszerzyliśmy swoją działalność o produkcje schodów kamiennych i blatów kamiennych. W swojej pracy stosujemy najnowsze programy do projektowania i numeryczne maszyny do obróbki kamienia.

Nasz obszar działalności to przeważnie województwo Śląskie. Jednak mamy też zrealizowane zlecenia w innych krajach uni europejskiej.

Nasza zakłąd kamieniarski opiera pracę przede wszystkim na kontakcie z Klientem. W pierwszym etapie wspólpracy staramy się poznać potrzeby klienta. A następnie złożyć propozycję kamienia który nadaje sie do wykonania zlecenia i oferte cenową.

Możemy wyceniać potencjalne zamówienia zarówno przez maila jeżeli Klient ma sprecyzowane potrzeby i określony rodzaj kamienia i podstawowy projekt lub zdjęcie podobnego zlecenia.

Do wyceny najlepiej jak otrzymamy zdjęcie nagrobka wykonane na cmentarzu który się Państwa interesuje. Nie ma większej galerii nagrobków niż ta znajdująca się na cmentarzu. Na tej podstawie jesteśmy w stanie określić wstępną cenę. Oczywiście zastrzegamy że dokładną cenna możemy podać po ustaleniu wszystkich szczegółów zamówienia. Nagrobki w miarę gustów klientów wzbogacamy o takie detale jak: rzeźby, płaskorzeźb, obrazy w kamieniu. Staramy się aby mieć jak najwyższą jakość obsługi klientów i pracować na ich zadowolenie z wyboru naszej firmy. W swojej pracy stosujemy najnowsze programy do projektowania i numeryczne maszyny do obróbki kamienia.

Blaty kamienne mierzy się dopiero do gotowych mebli. Aby wycennić blat kamienny najlepiej poprosić stolarza o szkic stolarski kuchni i przesłac go na nasz adres mailowy. Potrzebujemy jeszcze informacji o sposobie montażu zlewu czy to będzie zlew wpuszczany w blat czy nablatowy. I sposobu obróbki krawędzi. Na tej podstawie możemy określić wstępny koszt wykonania blatu

Zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Można wyceniać na podstawie projektów budowlanych które można przysłać na nasz adres mailowy. Przy wycenie schodów potrzebujemy jeszcze informacji z jakiego materiału ma być wykonana podstopnica. Czy z tego samego co stopień czy płyty lub płytek. Waża też jest grubość stopni która przeważnie wynosi 3 cm. To samo tyczy się podstopnicy. Cena schodów będzie uzależniona od grubości płyty uzytej na podstopnice czym cieńsza to tańsza chociaz najlepszy efekt wizualny jest jak scody są dywanowe czyli stopieńi podstopnica są tej samej grubości i bez „noska”

Jeżeli Klient potrzebuje doradztw i spotkania również możemy się spotkać w miejscu inwestycji. Pobrać wstępne pomiary i ustalić zakres potrzebnych prac prac.

 Zakład kamieniarski StoneGranit ma w ofercie ponad 300 gatunków granitów i marmurów : indyjskich, iberyjskich, skandynawskich, brazylijskich i afrykańskich o bardzo bogatej palecie kolorów i wielkości ziarna możemy zaoferowac Państwu równiez wyroby ze spieków, konglomeratów kwarcowych.

Dzięki naszym kontaktom u dostawców kamienia jesteśmy w stanie sprowadziń kamień z najdalszych zakątków świata.

Zakład kamieniarski Stonegranit oferuje:

  • pomiary
  • doradztwo
  • wyceny
  • obróbkę
  • montaż wyrobów z kamienia i konglomeratów

 Pomniki

Kamieniarz

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Facebook
Twitter