Zakład kamieniarski StoneGranit

Zakład kamieniarski StoneGranit na początku swojej działalności zajmowała się składaniem nagrobków z gotowych elementów.

Zakład kamieniarskiNasz zakład kamieniarski z biegiem lat i rozrostem parku maszynowego oraz zdobytym doświadczeniem na wielu setkach realizacji poszerzył swoją działalność o produkcję schodów kamiennych i blatów kamiennych. W swojej pracy stosujemy najnowsze programy do projektowania i numeryczne maszyny do obróbki kamienia.

Nasz obszar działalności to przeważnie województwo śląskie. Mamy też zrealizowane zlecenia w innych krajach UE.

Nasza zakład kamieniarski opiera pracę przede wszystkim na kontakcie z Klientem. W pierwszym etapie współpracy staramy się poznać potrzeby klienta a następnie przedłożyć propozycję kamienia, który nadaje się do wykonania danego zlecenia oraz wskazać ofertę cenową.

Zakład kamieniarski StoneGranit. Możliwości wyceny prac.

Możemy wyceniać potencjalne zamówienia zarówno przez e-maila jeżeli Klient ma sprecyzowane potrzeby i określony rodzaj kamienia i podstawowy projekt lub zdjęcie podobnego zlecenia.

Do wyceny najlepiej jak otrzymamy zdjęcie nagrobka wykonane na cmentarzu który się Państwa interesuje. Nie ma większej galerii nagrobków niż ta znajdująca się na cmentarzu. Na tej podstawie jesteśmy w stanie określić wstępną cenę. Oczywiście zastrzegamy że dokładną cenna możemy podać po ustaleniu wszystkich szczegółów zamówienia. Nagrobki w miarę gustów klientów wzbogacamy o takie detale jak: rzeźby, płaskorzeźb, obrazy w kamieniu. Staramy się aby mieć jak najwyższą jakość obsługi klientów i pracować na ich zadowolenie z wyboru naszej firmy. W swojej pracy stosujemy najnowsze programy do projektowania i numeryczne maszyny do obróbki kamienia.

Blaty kamienne mierzy się dopiero do gotowych mebli. Ponieważ dopiero wtedy możemy zebrać dokładne wymiary.  Aby wycenić blat kamienny najlepiej poprosić stolarza o szkic stolarski kuchni i przesłać go na nasz adres mailowy. Da to nam możliwość wstępnej wyceny Potrzebujemy jeszcze informacji o sposobie montażu zlewu czy to będzie zlew wpuszczany w blat czy na blatowy. I sposobu obróbki krawędzi. Na tej podstawie możemy określić wstępny koszt wykonania blatu.

Klienci którzy chcą dotknąć naszych konglomeratów i granitów zawsze mogą umówić się na spotkanie na które przywieziemy próbki materiałów.

Zarówno schody wewnętrzne jak i zewnętrzne. Można wyceniać na podstawie projektów budowlanych które można przysłać na nasz adres mailowy. Przy wycenie schodów potrzebujemy jeszcze informacji z jakiego materiału ma być wykonana podstopnica. Czy z tego samego co stopień czy płyty lub płytek. Ważą też jest grubość stopni która przeważnie wynosi 3 cm. To samo tyczy się podstopnicy. Cena schodów będzie uzależniona od grubości płyty użytej na podstopnice czym cieńsza to tańsza chociaż najlepszy efekt wizualny jest jak schody są dywanowe czyli stopień podstopnica są tej samej grubości i bez „noska”

Parapety wyceniamy na podstawie wymiarów i materiału.

Jeżeli Klient potrzebuje doradztw i spotkania również możemy się spotkać w miejscu inwestycji. Pobrać wstępne pomiary i ustalić zakres potrzebnych prac prac.

 Zakład kamieniarski StoneGranit ma w ofercie ponad 300 gatunków granitów i marmurów : indyjskich, iberyjskich, skandynawskich, brazylijskich i afrykańskich o bardzo bogatej palecie kolorów i wielkości ziarna możemy zaoferować Państwu również wyroby ze spieków, konglomeratów kwarcowych.

Dzięki naszym kontaktom u dostawców kamienia jesteśmy w stanie sprowadzić kamień z najdalszych zakątków świata.

Zakład kamieniarski Stonegranit oferuje:

  • pomiary
  • doradztwo
  • wyceny
  • obróbkę
  • montaż wyrobów z kamienia i konglomeratów

 Pomniki

Kamieniarz

Szybki kontakt!
+
Wyślij!