Kamieniarz Dąbrowa Górnicza

Kamieniarz Dąbrowa Górnicza
Kamieniarz Dąbrowa Górnicza

Kamieniarz Dąbrowa Górnicza: blaty, schody, nagrobki. Nasze doświadczenie to już prawie dwie dekady, wykwalifikowana kadra pracowników i nowoczesny park maszynowy ciągle ulepszany.  Dzięki temu nasze produkty to najwyższa jakość wykonania oraz materiału zachwycającego pięknym wyglądem, który uwieczniony jest w kamieniu przez wiele lat. Zlecenia realizujemy na terenie całego Śląska. Dzięki temu nie tylko Klienci z Dąbrowy górniczej mogą sprawdzić wysoka jakość naszych produktów. Jako zakład kamieniarski Dąbrowa Górnicza realizujemy zlecenia w budynkach i ich otoczeniu jak i na cmentarzach.  Dzięki tak dużemu wachlarzowi prac nasza kompleksowa oferta oraz doświadczenie pozwolą nam sprostać wszystkim nawet tym najwyższym wymaganiom Klientów. Wykorzystujemy surowce z całego świata: marmur, granit, konglomerat, trawertyn oraz piaskowiec. Dlatego nasza oferta jest bardzo bogata w kolory i struktury.

Kamieniarz Dąbrowa Górnicza- profesjonalne usługi, najwyższa dokładność

Z dbałością o efektywność naszej pracy, do każdego zlecenia przystępujemy z zapałem, którego rezultatami są kamienne elementy nagrobkowe oraz kamienne wykończenia wnętrz. Szerokie możliwości, zamykające się za właściwościami skał granitowych, pozwalają nam uzyskać efekt konsensusu z Państwa oczekiwaniami. Jako zakład kamieniarski Dąbrowa Górnicza oferujemy blaty wykonywane pod indywidualny wymiar, a także dekoracyjną oprawę parapetów, kominków, schodów, elewacji zewnętrznej, posadzek. Bazując na indywidualnych właściwością kamieni i nowoczesnych maszyn wykonujemy indywidualne zamówienia w zróżnicowanej kolorystyce i wyszukanych kształtach. Pozwala to na oferowanie klientom wybarwienia bardzo popularne, od barwy białej, jasno szarej, poprzez zieleń, niebieski, róż, po bardzo intensywne odcienie grafitu.

Zapraszamy do kontaktu.

Kamieniarz Dąbrowa Górnicza to zakład która kładzie duży nacisk na dobry kontakt z klientem.

Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania już przy kontakcie telefonicznym. Możemy tez dokonać wstępnej wyceny. W tym celu prosimy o kontakt na numer tel+48504136974.

Dokonujemy też wycen mailowo. Dzięki temu znacznie przyspieszamy wykonywanie ofert dla Klientów. Można to zrobić bezpośrednio przez formularz kontaktowy jak i bezpośrednio na adres mailowy można wysłać zapytanie. Dzięki temu Klient otrzyma bardzo szybko wycenę. Do wyceny blatu wystarczy szkic stolarski lub wizualizacja z wymiarami. Przy kontakcie mailowym prosimy nie zapomnieć o podaniu numeru telefonu. Ułatwi to nam kontakt w przypadku konieczności o dopytanie się o szczegóły zamówienia.

 

Blaty Granitowe Dąbrowa Górnicza
Blaty Granitowe Dąbrowa Górnicza – kamieniarz

Kamieniarz Dąbrowie Górniczej   świadczymy usługi w dzielnicach:

Tucznawa, Łęka, Łosień, Ratanice, Gołonóg, Korzeniec, Piekło, Pogoria, Sikorka, Staszic, Ujejście, Marianki, Dziewiąty, Kuźniczka Nowa, Mydlice, Tworzeń, Antoniów, Błędów, Bugaj, Łazy, Okradzionów, Piekło, Łęknice, Reden, Trzebisławice, Strzemieszyce Wielkie, Strzemieszyce Małe,

Trzebyczka

Obsługujemy też miasta:

Katowice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Mysłowice, Siemianowice, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Jaworzno, Tychy,  Zabrze, Gliwice, Chorzów, Pyskowice, Knurów, Bytom, Mikołów, Łaziska, Sosnowiec,

Obecnie w Dąbrowie Górniczej mamy 20 firm kamieniarskich. pozwala to Klientom zawsze znaleźć zakład który specjalizuje się w danej „gałęzi kamieniarstwa. Część z nich zajmuje się kamieniarstwem budowlanym są też małe rodzinne firmy zajmujące się kamieniarstwem nagrobkowym.

W Dąbrowie Górniczej są też kopalnie:

  • Kuźnica Warężyńska Ii. Sp. Z O.o. Kopalnia Piasku, Dąbrowa Górnicza
  • Dolomit S.a. Kopalnia Ząbkowice. Producent Kruszyw Budowlanych i Nawozów, Dąbrowa Górnicza


    Galeria blatów z google

    Szybki kontakt!
    +
    Wyślij!